Akademia Fryzjerska

Chcesz odnieść sukces jako fryzjer, ale nie jesteś pewien swoich umiejętności? Niestety wiele osób pragnących zrobić karierę w tym zawodzie, który jest także ich pasją, obawia się, że stan ich wiedzy, tak praktycznej jak i teoretycznej, nie jest zadowalający. Nie musi to jednak oznaczać końca marzeń o pracy w najlepszych salonach w Polsce, czy nawet założeniu własnego biznesu. Adeptom fryzjerstwa może pomóc Akademia Fryzjerstwa Hairmate, którą tworzą specjaliści z ogromną wiedzą oraz bagażem doświadczeń w tym zawodzie.

Czym właściwie zajmuje się Akademia Fryzjerska? Prowadzimy najwyższej jakości szkolenia i kursy fryzjerskie, które obejmują wszystkie najważniejsze aspekty pracy w tym zawodzie. Mamy świadomość tego, że oprócz doskonałej wiedzy, dotyczącej odpowiedniego wykonywania określonych usług, fryzjer musi także znać techniki pracy z klientem oraz zasady właściwego prowadzenia salonu fryzjerskiego. Dlatego też, Akademia Fryzjerska zajmuje się wszystkimi tymi zagadnieniami, oferując początkujących fachowcom zastrzyk przydatnej w zawodzie wiedzy.

Hairmate School znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych (link) oraz posiada certyfikat jakości ISO 9001:2015 -> link do Polityki Jakości.